Finále II.

Odovzdanie seba do plánu evolúcie umožňuje vnímať seba – JA, na zemi, v pláne vesmírnej hierarchie. Avšak na zemi realizujúc vesmírny najvyšší princíp, je nutné prejsť transformáciou vnútorných ohňov … od toho sa odvíjajú nespočetné ťažkosti, bolesti, depresie, pichanie v srdci, v hlave … bolesť v srdci … straty rovnováhy … mravenčenie … pískanie v ušiach … toto všetko sú problémy na Ceste do cieľa.

V súčasnosti prebiehajúci proces transformácie je proces zväčšovania podielu vesmírneho Ohňa na fyzickom bytí. Inými slovami, transformácia je postupné prinášania srdečného Ohňa vesmíru svetla do fyzického plánu 3D. Avšak pri akejkoľvek bolesti zachovávame pokoj, transformáciou vesmírneho Ohňa, ohňa tvorenia, prebieha očistenie fyzického tela, spojeného so zemou, od hrubohmotných programov a uvoľnenie tvorivých programov.

Nepríjemnosti sú súčasťou tejto doby, nadobúdame pojem sebaobetovania, ktorý zahŕňa v sebe životne dôležitú sebareflexiu, bdelosť a sebapomoc: „vydrž“ … je to dar pre veľké Svetlo budúcnosti.  Existuje cieľ … prísť Domov a priniesť svoj najlepší Dar, potom sme pripravení obetovať veľa z pohodlia fyzického tela, s nemalým optimizmom. O možných priebehoch transformácie vnútorných ohňov sme boli informovaní pred príchodom na zem. Áno, všetko sa mení, menia sa aj podmienky, ale charakter stretu dvoch energií je rovnaký.

Predstavujeme si, že prinášame do cieľa najposvätnejšiu čašu, hlboko v sebe nesieme Grál, vznešený princíp Muža a Ženy. Svetlo ideálu sa mieša s nedokonalým fyzickým telom a okolitými podmienkami, jeho lúč spaľuje všetko nedokonalé, a cítime sa na fyzickej úrovni nepríjemne. Avšak my nesieme posvätnú čašu, pre milovaných, pre zem …  bolesti sa učíme ignorovať. My zostávame ľuďmi a učíme sa pracovať s pocitmi tela a mysle.  

Zahŕňame v srdci, spaľujme všetky nedostatky, bolesti … Usporiadame myšlienky a upriamujeme ich na cieľ. Ujasnenie, Komu slúžime je liečivé ….

Srdce je nesmierne zaťažené, snažíme sa k nemu prehovárať, upokojovať ho, proces premeny má vyšší plán …  nedokážeme naplno postihnúť úplnosť deja v jemnej energetickej rovine zeme. Mnohokrát v jemnohmotných úrovniach prebieha veľký boj – stret energií a naše srdce je v ňom zapojené. Súčasne prebieha transformačný proces spôsobený novými vesmírnymi energiami a slnečným vetrom.

Stret dvoch energií,  transformácia, prinášanie Ohňa z vesmíru na Zem, prinášanie individuálneho najlepšieho Daru každého človeka sú takmer súčasné deje veľkého finále.

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s