Bratstvo I.

Nech mi čitatelia odpustia spôsob, akým tento článok píšem. Je to akoby, sústredený tkáč hľadal nitky do svojho koberca, aby vystihol skutočnosť, slovami ťažko postihnuteľnú.

Chcem vám predať slová o Srdci. Chcem napísať o Niti života, ktorá odveky prechádza spriaznenými bytosťami. Krok po kroku, prechádzajú ňou bytosti do vyššieho sveta. Jedná sa o tradíciu Srdca, ktorú človek preberá od najbližších bytostí z nasledovného sveta, pre svoj súčasný pozemský život.

Je to staroveká posvätná tradícia.

V tejto neobyčajnej chvíli, kedy sa mení ľudské vedomie, prichádza Biele Bratstvo s pomocnou rukou, volajúc svojich ľudí.

Podľa tradície Východu, uprednostňuje sa v tomto období srdce a jeho ohnivá energia, ako priama cesta k premene vibrácií energetického systému človeka. Energia srdca v sebe spája oheň prvopočiatku Vesmíru s ohňom Slnka ako božskej bytosti. Ohňom srdca sa človek spája so svojim ohnivým telom a s ním transformuje ostatné energetické telá.

Iste mnohí pocítili vo svojom vnútri volanie, spojené s vnímaním neodkladnosti. Vnem sa v mnohom podobá na volanie z ďalekého sveta, áno, iste to už mnohí počuli ako volanie, jemný šepot, povolanie na neodkladnú cestu.  Iste cítil niekto v sebe pocit predurčenia, áno, je v ňom niečo neopakovateľné, možno to prirovnať k tichej spomienke na Domovinu, k volaniu Ochrancu vášho ducha a spojeniu s jeho Svetom Svetla.

Podľa prameňov východu, opísať Bratstvo nie je súdené. Pre každého sú tieto Svety prejavené v súlade s matricou vnímania jedinečného vedomia. Každý vidí odrazy, zodpovedajúce jeho individuálnemu duchovnému rozvoju. Preto aj správy z tohto Sveta sú určené osobnému vedomiu, jemne zohľadňujúc karmické predpoklady jednotlivca.

Hierarchia Bratstva je vekmi tesne spätá so Zemou. Jeden z jej rozmerov je totožný s fyzickým rozmerom Zeme. V umeleckých dielach, najlepších ľudských myšlienkach a technických objavoch sú odkazy k tomuto Svetu. Spolupodieľa sa na pozdvihovaní ľudstva. Preto myšlienka na blaho ľudstva, myšlienka na spoluprácu, otvára pre nadšených bádateľov spojenie s týmto Svetom.

Tak, to najlepšie na Zemi, nesie rukopis Bieleho Bratstva.

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s