Otvorenie Srdečnej čakry

Predstavme si slnko, pomaly vychádzajúce v našej hrudi, ako jemne sa otvárajúci kvet lotosu. Rozvíja svoje lupienky, akoby z vnútra duše počúvajúc krásnu hudbu, jemné tóny chvejúce sa v srdci, v príjemnej melódii. Hudba hrá akoby zďaleka, avšak nám je neopakovateľne blízka, počujeme tóny nášho Domova, ako volanie, ako vítanie, bezvýhradné objatie. Kvet lotosu sa roztvára, až otvoriac sa, žiari jemnými žiarivými farbami, svietiac vnútorným slnkom, vrúcnym úsmevom, podobajúc sa na roztvorené dlane. Toto je slnko Lotosu Lásky, slnko Nehy a Pomoci, slnko spojenia s Vyššími duchovnými Hierarchiami. Svetlom, lúčom lotosu môžeme presvietiť svoje okolie, prítomné i budúce udalosti, nenásilne, hebko pohladíme priestor a krajinu vôkol.

Slnkom otvoreného srdca sa spájame s Vyššími svetmi. Poprosme o pomoc, pretože tieto Svety nám môžu pomáhať natoľko, nakoľko im to my dovolíme.

Nech nás otvorený lotos srdca sprevádza počas každej chvíle. Nech nás láska a ochrana Učiteľov sprevádza v týchto i budúcich dňoch.

 

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s