Finále V.

Šiesta rasa. Rasa šťastných ľudských bytostí. Rasa ľudí so zmyslom pre rozhodovanie, pre kultúru, pre vedu, pre etiku žitia. Intuícia je z určitej roviny náhľadu fyzický orgán. Teda menej hmotný, ako sme naučení. Núti nás hľadať vo vyšších formách prejavu energií, začínajúc hmotou a postupujúc vyššie. Učíme sa vnímať ďalšie nad-fyzické orgány, nástroje, ktoré nám ľuďom prislúchajú.

Vedomia,  ktoré zodpovedajú, vrámci kozmických zákonov, za rozvoj nášho kontinua  zaraďujú do hierarchií civilizácie, národy, skupiny ľudí, jednotlivcov, podľa ÚČELNOSTI a SCHOPNOSTI evolúcie. Akékoľvek rozhodnutie je akceptované. Jedná sa o pochopenie zákona blízkosti. Takmer každý človek, má svojich blízkych, pôsobiacich vo svetoch v obidvoch základných prejavoch energie. Vo Svetle a v Tme. V pravotočivom a ľavotočivom. Nech sa ktokoľvek rozhodne akokoľvek, vždy tí, ktorým na ňom záleží, snažia sa vplývať na Rozhodujúceho človeka.

A tak mu vysielajú z obidvoch strán poslov, sprievodcov, náznaky, myšlienky, city, inšpirácie, impulzy. Zľava, aj sprava. Svetlo a Tma. Človek je stredom týchto správ z iných svetov. Spracováva tieto impulzy a rozhoduje sa. Odkláňa sa doprava alebo doľava. O človeka je boj.

Je nevýslovný informačný chaos. Je boj o pozornosť človeka a následne jeho vedomie. Pravda je však hlboko, hlboko ukrytá v srdci každého človeka. A vo finále prichádza čas, kedy sa pravda prejaví  na vedomí úplne všetkých.

Jedna vec je vedieť o všetkých „neprávostiach“ čo sú na nás páchané, druhá vec je naučiť sa v týchto „neprávostiach“ orientovať, žiť a dostať sa z nich von. Naučiť sa ROZLIŠOVAŤ. Pri všetkých informáciách a impulzoch nám je naporúdzi šiesty zmysel. Intuícia. Je zmyslom citu rozlišovania šiestej rasy, striedajúcu v tejto dobe súčasnú piatu ľudskú rasu.

Drvivá väčšina ľudí sa spája horizontálne na druhých ľudí, na energetické bytosti, na energetické systémy. A nemusí to byť len napojenie prostredníctvom emočného charakteru, môže to byť prostredníctvom otrockej kvality podriaďovania sa, väčšinou silnejším bytostiam.To, že je kvalita otroctva a podriadenia vštepovaná systémom od malička všetci tušíme, alebo vieme. Naučme sa prepracovať otrockú vibračnú kvalitu na uvedomenie jedinečnosti samých seba. Sme ľudia s vedomím kozmu, pôsobiaci na zemi. Srdce nám umožní spojiť sa so svojim karmickým plánom. Srdce nám nedovolí horizontálne napojiť sa na akúkoľvek bytosť, entitu. Srdce je citlivý aparát na osobnú slobodu. Spája nás s vlastnou dušou, VERTIKÁLNE, priamo nahor. Spája nás s informačnými poliami zeme, ktoré sú zbavené otrockých vibrácií. A práve túto kvalitu, ako jednu z mnohých, je úlohou človeka preniesť na zem.Keď nebude otrokov, nebude otrokárov. Rozpojenie energetických reťazí prebieha pomaly, aj za cenu mnohých bolestí na fyzickom tele. Za minulé spojenie sa musí zaplatiť. Odtiaľ teda mnoho bolestí a nepríjemných pocitov na fyzickom tele. Otrokári, nech je to iný človek, bytosť, skupina bytostí, civilizácia, si chcú vziať svoj nárok.

Preto je možné transformáciu chápať ako rozpájane reťazí otrockých vibrácií. Rozpájanie množstiev energetických napojení, ktoré ľudia počas svojich vtelení nadobudli. Vieme, že rozpájanie nie je jednoduché.  Svojim rozhodnutím však má človek má bezvýhradné právo energetické otroctvo skončiť. Nedovoľme vzájomné horizontálne spojenia, jemne skontrolujme všetky vzťahy. Skontrolujme vzťahy ku „duchovným“ učeniam a smerom. Skontrolujme vzťahy ku celému systému. Kde sme spojení kvalitou podriadenosti, tam sa snažme toto spojenie jemne prerušiť. Prosba o pomoc, modlitba vyslovená srdcom pomôže.

Smerujme do slobodného vesmíru. Smerujme do vesmíru ako jedinečné slobodné bytosti, komunikujúce medzi sebou ako „piliere“ spojené vertikálne s vesmírnymi informačnými poliami, nohami, telom na zemi a vedomím putujúcim slobodne zo sfér zeme do sfér vesmíru, a späť. Toto je prepojenie na iný druh spolupráce. Už neexistuje energetické „podporovanie“ iných bytostí a systémov ale rovnocenná spolupráca. My sme stvorení pre kvalitu spolupráce. Tam sa uplatňuje srdce, vedomie a intuícia, v neustálom rozlišovaní, ako nové nástroje nastávajúcej doby. Tam je uplatnené kvalita vesmírnej evolúcie. Tam je vstupná brána do kvality posvätnej Éry.

Nové nástroje a zmysly ducha sú rovnocenné terajšiemu fyzickému telu. Používajme šiesty zmysel, intuíciu narozlišovanie, na spoluprácu, spolu s jemnocitom ľudského srdca. Sami si nájdeme svoju cestu. Sami pochopíme smerovanie. Sami porozumieme účelnosť a svoju schopnosť rastu a zapojenia sa do evolúcie vesmíru ako jedinečné slobodné bytosti. Sami si vyberieme svoju jedinečnú a krásnu cestu.

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s