Bratstvo VII.

Človek je volaný opäť na svoju pôvodnú cestu. Človek je volaný ku zmene vedomia. Človek je volaný pomáhať planéte Zem a všetkému živému na nej. Stratená Niť je opäť vložená do sveta. Touto Niťou je žiarivé pradivo ľudského srdca, spojené s Hierarchiou. Táto Niť znamená obnovenie dávno zabudnutej spolupráce s vyššími evolučnými rovinami. Práve myšlienka na spoluprácu, otvára človeku brány do Vyšších svetov. Myšlienka na spoluprácu otvára ochranný štít vôkol Zeme.

Proces spolupráce medzi evolučnými rovinami je jednotný energetický organizmus. Takto je oheň Vyšších svetov transformovaný cez srdce človeka do priestoru Zeme. Očistný plameň už horí na Zemi. U mnohých ľudí sa otvárajú ohnivé energetické centrá, ktoré osvetľujú a liečia priestor Zeme. Požehnaním pre Zem a Vesmír je oheň týchto ľudí.

Evolučné roviny sa zlučujú vo všetkých svojich hierarchiách. Prírodní duchovia, duchovia živlov, bytosti jemno-hmotných svetov, spolupracujúce Civilizácie, vkladajú svoje vlákna do Nite nového života na Zemi.

Biele Bratstvo vysiela svojich zástupcov. Láskaví ľudia, plní súcitu, sa spájajú do spoločnej energetickej práce, každý idúc svojou cestou. Stĺpy pravotočivých vírov očisťujú Zem od nesúladných programov.   

Sloboda je predurčená pre novú Zem. V novej Ére budú odstránené rozdiely medzi Vyššími svetmi a Zemou. Každý pôjde slobodne svojou cestou, nasledujúc slnko Počiatku Vesmíru. Jednotný organizmus Hierarchie Bratstva nadobudne znovu svoju platnosť. V skutočnosti, rozdiel medzi svetmi nikdy neexistoval. Ľudstvo, Biele Bratstvo a Hierarchie Vesmíru boli vždy Jedno.

 

Jeden Svet, jeden Vesmír. Bratstvo Zeme a Slnko Vesmíru.

Ako možno nastúpiť na túto cestu? Ako možno nájsť stratenú Niť? Srdce vie.     

 

Radosť nech vám svieti na vašej ceste tvorivosti a spolupráce.  

Priatelia, vydajme sa cestou Slnka na neopakovateľné dobrodružstvo.

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s