Pre.meny

Premeny sú súborom okamihov, kedy jeden po druhom, hlboko vo vedomí každého človeka, sa rozvinie kvet, puk ruže. Odtiaľ mnoho symbolov veľkého súznenia a milosrdenstva svetov Otca, Počiatku, Zdroja, odtiaľ mnoho proroctiev, vízií … Každý dostane šancu, každý sa rozhodne.

Puk ruže je najprv malý, nebadateľný, potom sa roztvorí niekoľko lupeňov, napokon sa rozvinie celá ruža vo svojom fraktálnom pravidle. Rast ruže je iniciovaný a podporovaný jemnými vesmírnymi energiami, spolu s pravotočivým slnečným vetrom. Je to analógia ku zmene DNA, odtiaľ sa zmenia najmenšie substancie hmoty, ako ju poznáme v našom trojrozmernom svete, postupujúc po celej stupnici buniek, molekúl, sústav orgánov, krvi, celého fyzického tela.

Zmena sa však týka schopnosti fyzického tela reagovať oveľa citlivejšie na energetické podnety z Vesmíru. Telo sa stane Otvorenou Bránou.

Podľa princípu harmónie, rozvinutá vnútorná ruža sa dotkne vedomia každej bytosti. Sústava telo – vedomie sa navzájom ovplyvňuje, kedy nastáva energetické vyrovnanie možných rozdielov.

Vedomie, ktoré dokáže prijať, na základe súhlasnej frekvencie, vesmírne energetické prúdy (slnečný vietor) zjednotí dva zdanlivo protikladné princípy hmoty a ducha.

Znie to jednoducho, ale aby vedomie bolo schopné prijať vesmírne žiarenie slnka, je predpoklad, že bude súznieť s morálno-etickými pravidlami (kódmi) tejto energie. To predpokladá vysoký stupeň čistoty vedomia.

Preto je daný veľký dôraz na na prácu na vlastných nedostatkoch, spolu s uvedomením neoddeliteľnosti človeka od všetkého živého, jeho zodpovednosť za akúkoľvek myšlienku a následný čin.

Hovorí sa, že osud Zeme je urýchľovaný, aby jednotlivé monády (ľudia) tak isto svojou karmou dospeli k jej možnému ukončeniu.

Udalosti sa pre ľudí zrýchľujú, je toho mnoho, čo treba stihnúť, naučiť sa a karmicky pripraviť na zmenu porozumenie spolupráce hmoty a ducha.

Ruža má svoje miesto v ľudskom srdci. Jej samotná krása je stelesnená do pôvabného tvaru a nadpozemskej vône. Hmota a nadpozemský svet sú v tomto súkvetí spojené. Na úrovni súladu v vnútornou ružou, súladu hmoty a ducha, neexistuje smrť.

V hierarchickom usporiadaní je prvotné vedomie, ktoré následne spolupracuje s hmotou. Fyzické telo je možné odložiť ale Vedomiu nemožno násilne ukončiť existenciu.

Preto nech človek chápe všetko ako vesmírne procesy, prejavy vedomia, ktoré rezonujú vo všetkých hierarchických stupňoch bytia, teda aj v trojrozmernej hmote. Hmotu nemožno oddeliť od vesmírneho plánu.

Preto hľadať záchranu v len v hmote a v hmotnej sústave je neporozumenie úlohy človeka v tomto čase.

Človek môže zjednotiť hmotu a vesmírneho ducha. Len vtedy nastane čas Múdrosti, Krásy života, čas Slnečných detí, Bratstva a Spolupatričnosti.

Hľadajme Ružu v každom z nás …Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s